"Lekcja z niepełnosprawności"

Promocja zdrowia w czasie imprezy zorganizowanej przez Stowarzyszenie BIODERKO "lekcja z niepełnosprawności". Jak zawsze oferujemy bezpłatny pomiar glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego oraz pomiary tkanki tłuszczowej. Tym razem była również pierwsza pomocy

Targi Przedsiębiorczości i Edukacji w Chodzieży

W czasie Chodzieskich Targów Przedsiębiorczości i Edukacji, które odbyły się 03.06.2017r.  z naszej oferty bezpłatnego pomiaru glukozy i ciśnienia tętniczego skorzystało blisko 150 osób. W tym czasie była też możliwość na bezpośredni kontakt z klientem, przedstawienie oferty a nawet ustalenie terminów wizyty. Bardzo cenimy sobie właśnie taki bezpośredni kontakt z tymi, dla których nasza działalność powstała!
Na loterię przekazaliśmy 3 pakiety badań, które zostały wręczone na scenie podczas trwania targów.
Ogromnie cieszy nas przyznane wyróżnienie za usługę e-Pacjent, na pewno da nam to przysłowiowego "kopa" i zmobilizuje do dalszych innowacyjnych pomysłów, które gdzieś już tam w głowie się tworzą :)
Do zobaczenia za rok!

1
1
6
6
8
8
7
7
5
5
2
2
3
3
4
4
wyroznienie
wyroznienie

Pobranie krwi u dziecka

Stres u dziecka związany z pobraniem krwi jest nieunikniony, ale można go zmniejszyć gdy przebywa w swoim domu i w swoim pokoju wśród swoich ulubionych zabawek, no i oczywiście w obecności mamy :)

Chodzieskie Targi Gospodarcze 2016

Każdy choćby najmniejszy sukces jest motywacją do dalszej pracy :) z radością informujemy, że na Chodzieskich Targach Gospodarczych otrzymaliśmy Wyróżnienie w kategorii najlepszy produkt lub usługa

Popieramy i bierzemy udział w różnych akcjach promujących bezpieczeństwo i zdrowie!


Ogólnopolska akcja bicia rekordu Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób "Ratujemy i uczymy ratować. WOŚP
Gimnazjum Budzyń.

Nauka pierwszej pomocy powinna rozpocząć się od najmłodszych lat w przedszkolu, oczywiście pierwsze zajęcia w formie zabawy i tak też było w "Wesołym Smyku" :)


Dodatkowo dzieci zapoznały się z drobnym sprzętem do pobierania krwi i na pewno nie będą już się bały pobrania 

LAB-mobile to także działalność szkoleniowa nastawiona na profilaktykę i uświadamianie o możliwych zagrożeniach.


Dnia 17 marca 2017r. w Centrum Aktywności Senioralnej w Chodzieży przeprowadzona została prelekcja "Badania laboratoryjne w życiu seniora". Spotkanie miało charakter otwarty.


Tematyka obejmowała m.in zagadnienia:
- Rola i funkcje krwi w organizmie
- Przygotowanie do badań
- Unikanie błędów przed-laboratoryjnych ze strony pacjenta
a także omówiono poszczególne badania z zakresem norm, szczególnie tych, które zalecane są dla osób starszych.