Jak działamy

Obsługiwane Miasta i Gminy: Chodzież, pow. chodzieski, Miasto Piła Gm. Ujście, Kaczory

Zasada funkcjonowania naszej działalności jest bardzo prosta. Naszym zadaniem jest pobranie od klienta/pacjenta materiału biologicznego (krew, wymazy do badań mikrobiologicznych, mocz) właściwe okodowanie probówek i transport do miejsca docelowego. Transport odbywa się w specjalnych, oznaczonych pojemnikach transportowych. Spełniamy wszystkie obowiązujące normy dotyczące przewozu materiału biologicznego, a samo pobranie odbywa się według ściśle określonych norm i procedur. 

Krew pobierana jest bezpiecznym systemem próżniowym Vacuteiner.

 

Większość wyników tego samego dnia dostępne przez kartę podglądu wyników on-line. 

Niektóre badania, ze względu na swą specyfikę diagnostyczną, trwają kilka dni, jednak o czasie ich realizacji informujemy klienta przed pobraniem. 

Krew pobieramy TYLKO z żyły, nie stosujemy pobrań niestandardowych "z palca" 
Dzieciom krew pobieramy od 3 roku życia

Koszt pobrania  + 40 zł do ceny badań 

Pobranie krwi może odbyć się nie tylko w domu, ale również w miejscu pracy czy aktualnego przebywania, nie ograniczamy się, ale wychodzimy na przeciw oczekiwaniom. Stosujemy rabaty np. odstępując od opłaty pobraniowej dla większych grup. Zaproś nas do siebie 

 

Badania wykonywane są przez SYNEVO - Laboratoria Medyczne. 

PUNKT STACJONARNY
CHODZIEŻ ul. Wojska Polskiego 44, czynny od poniedziałku do piątku 7.00-12.00 Sobota 7.00-11.00

PUNKT MOBILNY

Materiał pobierany jest w godzinach  6.00 - 10.00 od Pon.-Pt 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy możliwość pobrania również w soboty i niedziele. Duża ilość obowiązków zawodowych czy nieobecność w miejscu zamieszkania sprawia, że sprawy zdrowia odchodzą na dalszy plan, a jedyne dni w których można wykonać badania przypadają w weekend-y. Zgłoszenie wizyt musi odbyć się w tygodniu.

Pobranie w sobotę - 50 zł

Pobranie w niedzielę - 60 zł

Koszty badań podane są w dziale Cennik.